17 May 2016

Yılın ürünü ! Marshall SİL-PAK

ARTIK HAYATINIZDA SİL-PAK VAR Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır.LEKE TUTMAYAN TEKNOLOJİ Ne kadar silinse de, ovalansa da duvarda oluşan lekeleri iz bırakmadan çıkarmak büyük sorun. Şimdi Marshall SİL-PAK ile bu sorun tarih oluyor. 

Geliştirilmiş formülüyle su itici özelliği sayesinde Marshall SİL-PAK bir film tabakası gibi yüzeyi örterek boncuklanma efekti yaratıyor. Böylece yüzeye nüfuz etmesini engelleyerek sıvı lekeler duvardan kayıp gidiyor.


KOLAY TEMİZLENİR SİL-PAK'lı duvarda zorlu lekelerden korkmayın ! Meyve suyu, kola, çay, kahve gibi lekeler duvardan boncuklanarak kayıp gidiyor. Ruj, pastel boya, ketçap ve mayonez gibi lekeler ise kolayca leke bırakmadan temizlenir ve silinme sonrası boya yüzeyinde deformasyon oluşmaz.

10 KAT DAHA FAZLA SİLİNEBİLİR* Bağımsız laboratuvarlarca yapılan testler sonucu Marshall SİL-PAK'ın silinebilirliğinin diğer sıradan iç cephe boyalarına göre 10 kat daha fazla* olduğu kanıtlanmıştır.
YARI PARLAK GÖRÜNTÜSÜYLE MEKANLAR IŞIL IŞIL Son kat yarı parlak görüntüsüyle duvarlar ve renkler her daim tertemiz ve ışıl ışıl

En etkili sonuç için lekeleri 3 saat içinde ıslak, yumuşak bezle ve/veya sıvı ya da mikro granül içeren krem formundaki deterjanlarla hafifçe ovalanarak rahatlıkla temizlenebilir.
Ağartıcı, nitrik asit ve inorganik asit içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.

*10 kat daha fazla siline bilme : Bağımsız laboratuvarlarca yapılan yapılan testler sonucunda, silikon içeren, mat, sınıf 2 yaş ovalama direncine sahip Marshall iç cephe boyasına göre 10 kat daha fazla fazla olduğu kanıtlanmıştır.